Takový můj životní fotopříběh :)

16. února 2013 v 2:11 | Bett |  Fotky
Měla jsem naplánováno učit se matiku...tak jsem se rozhodla radši udělat slibovaný fotočlánek :)
Chtěla jsem sem dát jen fotky z léta a pro porovnání fotku v tom samém oblečení teď...ale nakonec to pojmu trochu víc ze široka...aneb od fotek z roku 2006 :) A musím říct, že nad některými jsem se fakt pousmála :D
Je jich opravdu hodně, což původně taky nebylo v plánu. Nakonec jsem ale narazila na fotky skoro z každýho roku i půl roku, a tak jsem si řekla, že by nebylo špatný zachytit, jak jsem se postavově, obličejově i vlasově vyvíjela :D
No jo, malej stylař :D Nutno dodat, že v 10 letech mi byla móda (natož slaďování barev) úplně fuk :DVždycky, když se na tu fotku podívám, mám pocit, že se dívám na lidský meloun...doslova :')....léto 2006


Kapitánka v akci :D
Léto 2009 (zhruba tak)...vždycky jsem byla čuně :D


Tahle fotka mě strašně šokovala. Už jsem ani nevěděla, že jsem na tom byla tak hrozně zle :X Co dodat, dětská obezita zapracovala...(zima 2008) (krátce před mou nejvyšší váhou v životě...tady jsem měla asi 77, po těchto zimních prázdninách 79,5kg)

Zima 2009


Léto 2009


Po sestřiččiným maturiťáku...tehdy jsem si myslela, že mi to sluší...teď? Bez komentáře, je to hrozný, jak daleko člověk může zajít...ale je to fotka z doby, kdy jsem už hubla) (jaro 2011) (+-72kg)

Jedna z prvních fotek z tanečních => loňské září (2011) (+-68kg)


Jedna z mých posledních fotek z tanečních = věneček (+-66kg)


A začínáme s novějšíma fotkama :) ...dovolená v Řecku = léto 2012
To jsem měla 64kg...0,5kg jsem tam zhubla (asi proto, že jsem dost plavala, chodili jsme na procházky a jedla jsem pravidelně....jinak jsem jedla strašně moc....každý den sušenky, gyros, zmrzlina, mega večeře i obědy....znáte to, dovolená :)

Vždycky jsem nesnášela svoje prsa.....měla jsem taková větší B (často se mi "vyboulovala" z podprdy)....1/2 červenceKonec července1/2 srpna....moje 17. narozeniny (ignorujte ten výraz :D, na inteligentnějších fotkách byli i ostatní členové rodiny a už tak jsem sem zatáhla i sestru, tak aspoň je nechám utajený :D)...tyhle kalhoty jsem hrozně chtěla nosit, byla jsem šťastná, že už mi sedí...ale nesměla jsem přibrat ani půl kila, jinak bych je nedopla :D
Teď už jsou mi děsně velký (oni se mi teda už ani moc nelíběj, ale to je vedlejší :))
62kg


Konec srpna. Zhruba poslední období, kdy jsem ještě byla celkem v pohodě. Poté nastalo období "temna"


Po oslavě u tety. "Musela" jsem jít pěšky domů (5km) a potom ještě další 3,5km se mnou šla sestra.....aneb trest za to, že jsem si dala hrstičku buráků a k obědu polívku i druhý chod...58kg - asi tak konec záříZ černobílého plesu. (Opět inteligentní výraz)
Vzpomínám si, jak jsem měla už v sobě nějakej ten alkohol a dívala jsem se na sebe do zrcadla. Tehdy jsem si řekla, že se sebou přece musím něco udělat. Přibrat třeba ta 2kg...bylo to asi 14 dní poté, co mě mamka začala vážit
53kg


Prosinec - školní zájezd do Vídně. Držela jsem si 52,5kg. Na té fotce se mi nelíbí ty nohy :/


Vídeň po 2.. Abyste tu fotku pochopili - se 4 kámoškama jsme se narvaly do takových těch mašinek na fotky. Bylo to tam šíleně prťavý, všichni na nás divně koukali :D Nakonec z toho vzešlo, že na první fotceje vidět jedna kamarádka a prsa druhý a jinak je většinou v akci moje hlava :DKrátce před Štědrým dnem.
52kgHodně nová fotka. To už jsem měla i tenhle blog :) (leden 2013)
Na vystoupení Raega (mimochodem byl skvělej :D)
Opět jsem se v alkoholovém opojení sama sebe zděsila a rozhodla, že s tím musím něco dělat. Je to skoro měsíc a pořád nic moc změna...
Sice jsem svá prsa nesnášela, ale teď by mi tedy nevadilo, kdybych tam něco měla. Není divu že všem připadám na 14, když jsem i já sama ve 14 byla vyvinutější než jsem teď
Váha 50-50,5kg.Nevím, jestli jste to někdo zkoukl úplně všechno, ale i tak doufám, že vás to aspoň trochu zaujalo.
Člověk se tak moc nediví, že mi vlastní táta říkal za zády Fiono a do očí ty moje malá velrybko (atd.),vypadala jsem děsně...a teď to není o nic lepší.
Ale proto jsem tady...proto jsme tady my všechny, abychom si pomohly a dostaly se z vlastního neštěstí...ať už nám ho způsobuje tloušťka nebo hubenost.

Moc si vážím vašich komenářů. Mám pocit, že na to nejsem sama, že se vám můžu se vším svěřit a hlavně jste taky jediný, kterým jsem se od srpna byla schopmá naprosto otevřít.

Mám vás hrozně moc ráda!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ruby Ruby | Web | 16. února 2013 v 7:00 | Reagovat

Jsi opravdu nádherná holka!! :) Opravdu moc Ti to sluší :)) Máš krásný obličej, jako panenka :) Při těch 53 kg mi už příjdeš hooodně hubená! Při jaké váze ses cítila nejlépe? :) A na jakou váhu by ses chtěla dostat? Přiznám se, že se mi hodně líbíš na fotkách, kde se Tvá váha pohybuje okolo a přes 60 kg :) Opravdu moc Ti to sluší, vůbec se nemusíš bát:) Vím, že se to lehce řekne :) Ale opravdu Ti to sluší! Opravdu, opravdu, opravdu :)

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 21. února 2013 v 21:37 | Reagovat

Si nádherná :OOOOO
A i velká motivácia, že sa to dá...
Dúfam, že ti mamka nebude delať trable :)

3 Rezzy Rezzy | Web | 22. února 2013 v 20:16 | Reagovat

Jsi opravdu krásná holka, moc hezká v obličeji, jako panenka :) Teď jsi ale fakt hodně hubeňoučká... mě se moc líbíš na fotkách, kde máš aspoň těch 60, jsi vysoká, takže to je pro tebe super váha :)

4 banalite banalite | E-mail | Web | 1. března 2013 v 18:02 | Reagovat

Páni, to je příběh :) Škoda, že člověk v dietě není schopen poznat, kdy má dost, a chce pořád víc a víc (respektive míň a míň). Souhlasím s tím, že těch 60 by bylo úplně super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama